В Україні з'явилася нова грошова допомога для сімей. Йдеться про виплати від Благодійного фонду "Благополуччя дітей". Максимальний розмір фінансової підтримки на особу становить 9600 грн.
Фонд у партнерстві з німецьким Diakonie Katastrophenhilfe та за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини повідомив про відбір учасників до програми нової грошової допомоги. На неї можуть розраховувати вразливі категорії українських родин із дітьми.
На одну особу передбачено виплату 2400 грн протягом чотирьох місяців. Таким чином, загальна сума становитиме 9600 грн. Ці кошти призначено на придбання продуктів харчування та засобів гігієни.
Участь у програмі мають право взяти ті, хто:
Популярні зараз
Російські військовополонені поскаржилися на їжу в Україні: “Хочеться домашнього салату Олів'є“
Сирський та Умєров звернулися до українців, які приєдналися до оборони держави
- виховує дітей у віці до 18 років;
- отримали статус ВПО після початку повномасштабної війни;
- виїхали з регіонів, вказаних в анкеті;
- проживає у Києві або Київській області;
- не отримуєте грошову допомогу від інших організацій.
Наголошено, що гроші не будуть нараховуватися родинам, які з 2022 по 2024 рів отримували від організації ваучери МЕТРО.
За умови відповідності критеріям, потрібно заповнити анкету на участь у відборі за посиланням. Заявки прийматимуть до 18 серпня включно. Наголошено, що заповнення анкети не гарантує отримання виплат.
Німеччина планує дозволити українцям завершити навчання в ФРН
Німецький уряд планує змінити законодавство, що дозволить українцям завершити у цій країні навчання та здобути медичну освіту. Готується відповідна поправка до ліцензійних умов для медиків. Зміни не торкнуться медичних працівників, що вже отримали освіту.
Стало відомою, що 1674 українських лікарів уже подали заявки на отримання ліцензії на практику у ФРН. Погоджено було лише 187 заявок, на розгляді перебувають ще 1402 заявки. Процес отримання ліцензії представниками країн, які не входять до Євросоюзу займає від 15 місяців до трьох років.
Раніше повідомлялося, що українські біженці масово виїжджають до Німеччини, а не Польщі, як це було раніше. Тому на польському ринку праці виник гострий дефіцит працівників.