У Держпродспоживслужбі пояснили, чи можна повернути куплений у секонд-хенді товар

Автор: Ольга Березовська

Секонд-хенд має велику популярність в українців. У цих магазинах можна знайти більш дешевий одяг та взуття, часто досить гарної якості, а іноді й нові. Але покупців цікавить питання, чи можна повернути куплені у "секонді" речі.

У Держпродспоживслужбі пояснили, чи можна повернути куплений у секонд-хенді товар - today.ua

Іноді люди, не дивлячись, купують товари в секонд-хенді, а коли приходять додому, то розуміють, що вони їм не підходять. У звичайний магазин можна повернути товар або обміняти на той самий, тільки потрібного розміру. А ось із секонд-хендами ситуація інша.

Про це розповіли у прес-службі Держпродспоживслужби.

"Звертаємо увагу споживачів, що під час придбання товарів належної якості, які вже були в вжитку, Ви не маєте законних прав щодо обміну товару, якщо він не підійшов за розміром, кольором і повернути цей товар. Також, на ці товари відсутні гарантійні терміни" , - йдеться у повідомленні відомства.

Популярні зараз

Деяким українським пенсіонерам виплатять 2500 грн на медикаменти: названо умови

Верховна Рада ухвалила перейменування понад 300 міст та сіл України

Павло Зібров показав рідкісне фото з дружиною з нагоди 30-ї річниці вінчання

Мінреінтеграції: українці у восьми областях можуть отримати грошову допомогу до 36 тис. грн

У Держпродспоживслужбі пояснили, чи можна повернути куплений у секонд-хенді товар

У Держпродспоживслужбі посилаються на частину 2 статті 8 Закону України "Про захист споживачів". У ньому сказано, що товари неналежної якості, реалізовані через комісійні магазини, можуть бути повернуті тільки в тому випадку, якщо погодиться продавець.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тому українцям варто уважніше вибирати одяг та взуття у секонд-хенді, щоб не витратити зайві гроші. Тому що покупці таких магазинів обмежені у своїх правах. І повернути товар буде неможливо, якщо раніше не обговорити такий обмін безпосередньо з продавцем.

Зазначимо, що українці 2024 року почали витрачати більше грошей.