Українці стали активніше відгукуватись на вакансії у ЗСУ приблизно за місяць до ухвалення оновленого закону про мобілізацію. Найбільшою популярністю серед потенційних рекрутів користуються два види вакансій у Силах оборони.
Про це йдеться у публікації видання DOU.
Як змінилась робота рекрутингових агенцій за короткий проміжок часу, та які вакансії користуються найбільшим попитом у військовозобов'язаних, розповів засновник рекрутингової агенції Lobby X Владислав Грезєв.
Перш за все, рекрутерам вдалося налагодити зворотний зв'язок із військовими, якого раніше не було.
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
"Поліпшилася ситуація зі зворотним зв’язком від військових. Раніше люди скаржилися, що не отримують відповіді на свої заявки. Тепер ситуація покращилась, однак проблема з фідбеком не розв’язана повністю", - поділився Грезєв.
Він також додав, що зараз уряд готує значні зміни у процесі рекрутингу. Так, військові частини зможуть мати у себе штатного рекрутера. Тобто тепер у військових підрозділах займатиметься питаннями рекрутингу не аби хто, а конкретний виконавець, який за це отримуватиме гроші.
"Тоді питанням відбору опікуватиметься окрема людина в межах своєї посади, а не хтось інший у вільний від основних обов’язків час. Відповідно, ми зможемо вже давати не рекомендації щодо рекрутингу, а розпорядження військового керівництва", - зауважив рекрутер.
Водночас Владислав Грезєв розповів, які вакансії у Силах оборони зараз користуються найбільшим попитом серед військовозобов'язаних. Зокрема, є велетенський попит на вакансії із галузі ІТ-сфери. На одне таке місце у ЗСУ претендують аж 86 осіб. Проте, як з'ясувалося, найпопулярнішими є усе ж не ІТ-вакансії, а штабні посади. Саме "штабна робота" стала лідером запитів.
Нагадаємо, в Україні зросла кількість вакансій для ветеранів.