Українці стали активніше відгукуватись на вакансії у ЗСУ приблизно за місяць до ухвалення оновленого закону про мобілізацію. Найбільшою популярністю серед потенційних рекрутів користуються два види вакансій у Силах оборони.
Про це йдеться у публікації видання DOU.
Як змінилась робота рекрутингових агенцій за короткий проміжок часу, та які вакансії користуються найбільшим попитом у військовозобов'язаних, розповів засновник рекрутингової агенції Lobby X Владислав Грезєв.
Перш за все, рекрутерам вдалося налагодити зворотний зв'язок із військовими, якого раніше не було.
"Поліпшилася ситуація зі зворотним зв’язком від військових. Раніше люди скаржилися, що не отримують відповіді на свої заявки. Тепер ситуація покращилась, однак проблема з фідбеком не розв’язана повністю", - поділився Грезєв.
Він також додав, що зараз уряд готує значні зміни у процесі рекрутингу. Так, військові частини зможуть мати у себе штатного рекрутера. Тобто тепер у військових підрозділах займатиметься питаннями рекрутингу не аби хто, а конкретний виконавець, який за це отримуватиме гроші.
"Тоді питанням відбору опікуватиметься окрема людина в межах своєї посади, а не хтось інший у вільний від основних обов’язків час. Відповідно, ми зможемо вже давати не рекомендації щодо рекрутингу, а розпорядження військового керівництва", - зауважив рекрутер.
Водночас Владислав Грезєв розповів, які вакансії у Силах оборони зараз користуються найбільшим попитом серед військовозобов'язаних. Зокрема, є велетенський попит на вакансії із галузі ІТ-сфери. На одне таке місце у ЗСУ претендують аж 86 осіб. Проте, як з'ясувалося, найпопулярнішими є усе ж не ІТ-вакансії, а штабні посади. Саме "штабна робота" стала лідером запитів.
Нагадаємо, в Україні зросла кількість вакансій для ветеранів.