Щомісяця українці оплачують два рахунки за газ: безпосередньо за саме "блакитне паливо" та за його доставку. Але деякі все ж таки мають право не оплачувати другу послугу.
Жителі України мають кілька способів заощадити на оплаті комунальних послуг. Вони можуть оформити субсидію або встановити двозонний лічильник електроенергії в будинку. Але є також варіант платити менше за газ, а точніше за його доставку.
Це стосується тих українців, які не користуються "блакитним паливом", але у їхнє житло все ще проведено труби газової мережі. Зазвичай таким людям теж надходять платіжки за доставку газу. І щоб не оплачувати цю послугу, споживачам необхідно офіційно відмовитися від неї. Для цього треба розірвати контракт із постачальником газу.
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Українцям необхідно звернутися до обл чи міськгазу, який надає послугу, та отримати акт про припинення постачання газу. А потім звернутися до оператора ГРМ, щоб розірвати договір. Якщо постачальник відмовляється це зробити, клієнту доведеться писати скаргу до Національної комісії, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Якщо ж споживач не хоче назавжди відмовлятися від газу, то має право платити мінімальну вартість за доставку "блакитного палива" в той час, коли не використовує газ.
Нагадаємо, що в Україні з’явиться новий вид субсидії для окремих категорій громадян.