Зарплата 18 тисяч гривень: в Україні з'явиться нова важлива професія

Автор: Ольга Березовська

В Україні незабаром з'являться нові фахівці, які допомагатимуть ветеранам війни та їхнім близьким. Оплачуватись така робота буде гідно – очікується, що їхня зарплата становитиме до 18 тисяч гривень.

Зарплата 18 тисяч гривень: в Україні з'явиться нова важлива професія - today.ua

У пресслужбі Міністерства у справах ветеранів повідомили, що незабаром в Україні з'явиться важлива посада – фахівець із супроводу ветеранів та демобілізованих українців. Зазначається, що ці працівники допомагатимуть колишнім військовослужбовцям та їхнім рідним у реалізації їхніх прав, можливостей та соціальних гарантій під час переходу до цивільного життя.

"Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб у громадах виконує важливу роль, яка виходить за рамки звичайної діяльності соціальних працівників. Простими словами, після родини — він перший, хто почне послідовну взаємодію з ветеранами, демобілізованими Захисниками/Захисницями після їхнього повернення  з фронту" - йдеться у заяві відомства.

У Міністерстві планують навчити та працевлаштувати близько 11 300 осіб по всій Україні, але перший етап передбачає підготовку до трьох тисяч фахівців із забезпечення індивідуального супроводу.

Популярні зараз

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

У відомстві зазначили, що робочий графік таких працівників буде 5 робочих днів та два вихідних. Щодо заробітної плати, то планується оклад у розмірі до 17 860 гривень.

Зарплата 18 тисяч гривень: в Україні з'явиться нова важлива професія

До посадових обов'язків такого працівника входитиме:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:
  • Супровід ветеранів за напрямами можливих послуг та допомоги;
  • Інформування ветеранів та демобілізованих, а також членів їхньої сім'ї щодо отримання житла, послуг, статусів, реабілітації, соціальних гарантій, працевлаштування, юридичної допомоги та інших важливих питань;
  • Контроль потреб ветеранів;
  • Складання звітів про результати наданих послуг;
  • Надання кризової психологічної підтримки;
  • Особиста присутність у ситуаціях, коли це потрібно.

У Міністерстві у справах ветеранів вважають, що по суті супроводжуюча особа стає інформаційним радником та помічником у оформленні документів, роз'ясненні прав та наданні інтересів свого клієнта.

Нагадаємо також про те, що Кабмін вніс зміни до порядку мобілізації однієї категорії українців.

Головне