Зарплата 18 тисяч гривень: в Україні з'явиться нова важлива професія

Автор: Ольга Березовська

В Україні незабаром з'являться нові фахівці, які допомагатимуть ветеранам війни та їхнім близьким. Оплачуватись така робота буде гідно – очікується, що їхня зарплата становитиме до 18 тисяч гривень.

Зарплата 18 тисяч гривень: в Україні з'явиться нова важлива професія - today.ua

У пресслужбі Міністерства у справах ветеранів повідомили, що незабаром в Україні з'явиться важлива посада – фахівець із супроводу ветеранів та демобілізованих українців. Зазначається, що ці працівники допомагатимуть колишнім військовослужбовцям та їхнім рідним у реалізації їхніх прав, можливостей та соціальних гарантій під час переходу до цивільного життя.

"Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб у громадах виконує важливу роль, яка виходить за рамки звичайної діяльності соціальних працівників. Простими словами, після родини — він перший, хто почне послідовну взаємодію з ветеранами, демобілізованими Захисниками/Захисницями після їхнього повернення  з фронту" - йдеться у заяві відомства.

У Міністерстві планують навчити та працевлаштувати близько 11 300 осіб по всій Україні, але перший етап передбачає підготовку до трьох тисяч фахівців із забезпечення індивідуального супроводу.

Популярні зараз

Зеленський зробив заяву про втрати ЗСУ у війні з Росією

Українців, які отримають “1000 грн Зеленського“ за кордоном, змусять повернути гроші

Зеленський готовий запросити Росію на другий Саміт миру

Десятки тисяч українських домогосподарств отримають грошову допомогу від ЄС

У відомстві зазначили, що робочий графік таких працівників буде 5 робочих днів та два вихідних. Щодо заробітної плати, то планується оклад у розмірі до 17 860 гривень.

Зарплата 18 тисяч гривень: в Україні з'явиться нова важлива професія

До посадових обов'язків такого працівника входитиме:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:
  • Супровід ветеранів за напрямами можливих послуг та допомоги;
  • Інформування ветеранів та демобілізованих, а також членів їхньої сім'ї щодо отримання житла, послуг, статусів, реабілітації, соціальних гарантій, працевлаштування, юридичної допомоги та інших важливих питань;
  • Контроль потреб ветеранів;
  • Складання звітів про результати наданих послуг;
  • Надання кризової психологічної підтримки;
  • Особиста присутність у ситуаціях, коли це потрібно.

У Міністерстві у справах ветеранів вважають, що по суті супроводжуюча особа стає інформаційним радником та помічником у оформленні документів, роз'ясненні прав та наданні інтересів свого клієнта.

Нагадаємо також про те, що Кабмін вніс зміни до порядку мобілізації однієї категорії українців.

Головне