ЗСУ вперше застосували на фронті новітню розробку українських інженерів – летючий автомат Калашнікова

Автор: Марченко Любов

ЗСУ вперше випробували в бою нову розробку групи вітчизняних інженерів Wild Hornets. Це ноу-хау дає змогу накрити противника автоматними чергами з повітря. Фактично це - летючий автомат, яким керує оператор, що перебуває в безпечному місці далеко від поля бою.

ЗСУ вперше застосували на фронті новітню розробку українських інженерів – летючий автомат Калашнікова - today.ua

Про це повідомив Telegram-канал BILD.

Розробники закріпили автомат АК-47 на платформі з чотирма гвинтами, яка піднімає його в повітря. Вийшов той самий безпілотник, але тільки озброєний автоматом. Уперше такий летючий автомат Калашникова спробували в бою з противником у середині серпня.

Перевага такої зброї в тому, що нею керує оператор, який перебуває в захищеному місці за кілька кілометрів від лінії зіткнення. Тобто людина не ризикує своїм життям. До того ж оператор зверху має кращий огляд позицій супротивника, і теоретично може завдати більше шкоди живій силі ворога.

Популярні зараз

Volkswagen у 2025 році почне продавати новий бюджетний кросовер

Нова зачіска та білосніжне вбрання: Олена Зеленська здійснила новий вихід у світ

Шахраї в Україні згадали про старий рекет водіїв

Ціни на бензин та дизель в Україні можуть знизитися попри підвищення акцизів

Поки невідомо, яку оцінку дали незвичайній розробці фронтовики. Однак експерт BILD з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке зауважив можливе слабке місце цієї новинки. Під час стрільби автомата виникає віддача, і вона змінюватиме траєкторію польоту дрона і, відповідно, збиватиме приціл автомата. Якщо розробникам вдалося вирішити цю проблему зі стабілізацією платформи, то така зброя може виявитися дуже перспективною.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Загалом, від оцінки фронтовиків залежить, чи спрямують такий летючий автомат у серійне виробництво, і в якій кількості його вироблятимуть.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про зброю, створену китайськими розробниками. Такого немає ще ніде.