Молоді українці можуть отримати грант до 150 тис. грн, - Мінекономіки

Автор: Леся Ловіцька

Молоді українці можуть подавати заявки на отримання грантів до 150 тис. грн. Послуга стала доступною на державній платформі "Дія". Нею можуть скористатися підприємці у віці до 25 років – на відкриття власної справи у рамах реалізації однойменної програми. 

Молоді українці можуть отримати грант до 150 тис. грн, - Мінекономіки - today.ua

У пресслужбі Мінекономіки повідомили, що заявки можна подати усього за кілька кліків. Для цього слід зайти у "Дію" та обрати розділ "Грант на власну справу". Заявки подають разом із бізнес-планом. Програму адмініструє Державна служба зайнятості.

У відомстві зазначили, що проєкт реалізується для того, щоб молодь могла втілити в життя власні бізнес-ідеї. Причому вимоги до претендентів на грошову допомогу від держави мінімальні.

"Якщо вам до 25 років, подавайте заявку на програму та отримуйте до 150 тис. грн на свій бізнес. Грант для молоді не має вимоги створення нових робочих місць. Після ухвалення позитивного рішення щодо виділення гранту, лише необхідно відкрити ФОП", - вказала міністерка економіки Юлія Свириденко.

Популярні зараз

Monobank оголосив про масову ліквідацію карток своїх клієнтів

Літо “повертається“: в Україні у листопаді очікується аномальне потепління до 22°C

Україна має носії ядерної бомби, - керівник Центру безпекових досліджень СЕНСС

З 22 жовтня українці почнуть отримувати виплати “Національного кешбеку“

Молоді українці можуть отримати грант до 150 тис. грн, - Мінекономіки

Вказано, що ці підприємці через три роки мають право отримати ще один грант від держави, але уже на загальних умовах та за програмою "Власна справа". Розмір виплати становить від 50 до 250 тис. грн, також є зобов'язання – створити не менш як два робочих місця.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Міністерстві економіки уточнили, що ця програма діє понад два роки. Близько 20 тисяч підприємців вже отримали від держави за загальну суму близько 5 млрд грн. Кошти дозволено витрачати на оренду приміщення, закупівлю сировини та матеріалів, купівлю або лізинг обладнання.

Раніше у Мінекономіки пояснили стрімке зростання цін у магазинах.